Blog

Su Yalıtımındaki En Etkili Yardımcınız: BITULINE

Su Yalıtımındaki En Etkili Yardımcınız: BITULINE

Onduline Avrasya'nin su yalitimindaki başarisinin sirri Bituline, her tip özel kullanima olanak veren geniş yelpazesiyle çatida ve temelde binalarinizin vazgeçilmezi. Yillardir su yalitiminda akla ilk gelen ürün olan Bituline, kullanicilara saglamlik, esneklik ve uzun ömür garantisi veriyor. Bituline, çok düşük sicakliklarda da esnekligini koruyup, çatlamayarak; yüksek sicakliklarda ise geç yumuşayip, formunu koruyarak her iklim kuşaginda rahatça uygulanabiliyor.

Sapanca'daki 1976 yilindan beri üretim yapan Onduline Avrasya, 1994 yilinda Onduline Group bünyesine katilmiştir. Orta Dogu, Kafkaslar ve Afrika da dahil olmak üzere 84 ülkede faaliyet göstermektedir. Onduline Avrasya üretim tesisleri Sapanca'da 120.000 metrekarelik bir alan üzerinde kurulu olup, 1998 yilindan bu yana su yalitim membrani BITULINE ve 2005 yilindan itibaren de hafif kiremit ONDUVILLA üretilmektedir. Onduline Avrasya yillik 20 milyon metrekareye varan çati kaplama alani ile pazar lideridir.

Bituline membranlar, eritme kaynagiyla birleştirilir ve istenen yüzeylere kolaylikla uygulanir. Bituline sistemi, milyonlarca metrekare iş deneyimi olan ekiplerce, yüzde 100 su geçirimsizlik güvencesiyle uygulanir.Tüm Avrupa Birligi ülkelerinde ve Türkiye'de geçerli olan TS EN 13707 ve TS EN 13969 standartlarina göre Ondulilne Avrasya garantisiyle üretilen Bituline, CE ve TSE belgelerine de sahiptir.